Poštovani, imam 46 godina, troje dece, i zdravstveno stanje mi je dobro. U februaru ove godine sam imala spontani pobačaj, ležala sam pet dana u bolnici zbog jakog krvarenja, primala infuzije, ali nije mi urađena intervencija, jer je prirodnim putem sve izašlo. Od tada imam jako bolne menstruacije, neredovne. Pišem vam upravo zbog toga. Poslednja menstruacija mi je bila od 24. - 28. 10. Posle četiri dana, u subotu 02. 11. Ponovo dobijam menstruaciju, imam jake bolove u donjem stomaku, pomalo vrtoglavicu, ali krvarenje nije obimno. Urađen je papa test u aprilu mesecu, sve je bilo u redu, t. J. Ii grupa. Bila bih vam zahvalna na odgovoru, jer sam se pomalo uspaničila zbog ovako ne baš normalnog ciklusa. Hvala!

    Odgovoreno: 04. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonsli staus i da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopsli pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com