Dobro vecer.: ) ja sam ilda i imam 21 godinu, moje pitanje se odnosi u vezi menstruacije. Svakog mjeseca meni je menstruacija redovna. Stalno zapisujem kad imam u septembru sam dobija 5 i proslo mi je 10-tog. Zatim sam ponovno dobila 30 -tog a proslo me je 6 oktombra. Zanima me dali to 30 krajem semptembra pocetkom 06. 10. Dali se ta menstruacija od 30 do 06. 10 odnosila za mjesec oktombar ili ne. Danas j 02. 11 a meni brine sto mi menstruacije nema. Da napomenem da sam i dalje nevina tako da znam nije to u pitanju. A imam bolove jako volja za slatko, jake glavobolje naduvenost u abdomeni i ispod stomaka bolovi. Bila sambolestna imala sam proljiv i povracala sam i neke male brige sam imala. Nadam se da nisam vam oduzela puno vremena i da cete mi odgovori ti jer jako brinem i mislim. Hvala

    Odgovoreno: 04. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Vazno je da racunate od pocetka menstruacije do sledece menstruacije, sto znaci dobili ste 05. 09. 2013 a sledeca je bila 30. 09. 2013 sto znaci da ste dobili na 26 dana, od 30. 09. 2013 ako jos niste dobili do 02. 11. 2013 proslo 34 dana.