Postovani, prvnstveno imala sam bol u donjem delu ledja, zatim nakon polnog odnosa, krenulo je ucestalo mokrenje i bol pri zavrsetku mokrenja, nakon toga se pojavio svrab izmedju vagine i anusa, kao i unutar vagine. Nemam sekret, niti neprijatan miris mokrace. Molim vas, recite mi koje sredstvo bih mogla koristim kako bi svrab nestao. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 31. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com