Postovani, molim vas za odgovor, da li je ikako moguce da test za trudnocu pokaze lazno negativan rezultat posle mesec dana od rizicnog odnosa? Uz to pijem jeanin pilule ali otkad sam pocela sa njima menstruaciju dobijam svakog drugog meseca i bas je oskudna.

    Odgovoreno: 30. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste test za trudnocu uradili kada vam je izostala menstruacija i bio vam je negativan onda niste trudni. Proverite sa vasim ginekologom zasto dobijate menstruaciju svaki drugi mesec.