Postovani, od prije tri mjeseca imam problema sa jajnicima. Imala sam upalu, koja je lijecena, ali se nakon nekog vremena ponovila. Sada bih htjela da uradim briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Doktora ne mogu da pitam za savjet jer je u drugom gradu. Zanima me da li ima smisla raditi ove briseve buduci da odnose nemam vise od godinu dana. Da li je ipak moguce da su ove bakterije uzrocnici upale? Takodje me zanima koliko dana treba da prodje od stavljanja vaginaleta (lactogyn) do uzimanja brisa? Hvala

    Odgovoreno: 30. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da sacekajte 10 dana od stavljanja vaginaleta, i prvo uradite ko, lposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com