Ja i decko imali smo seks u petak (25. 10) , danas (nedjelja) sam imala krvni iscjedak ne tako jak kao sto to bude kada je mentruacija (koja bi trebala bi za nekih 6 dana) . E sad, je li moguce da je menstruacija uranila i zanima me je li moguce da sam ostala u drugom stanju?

    Odgovoreno: 29. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Rano je da se govori o trudnoci, ako imate pojacan vaginalni sekret uradite kolposkopski pregled, u protvinom proverite hormonski status.