Postovani/a, trebalo je da dobijem menstruaciju 8. 10. , medjutim nisam. Sada vec jedno 10ak dana mi ide neki tamno braon/crni sekret, ali menstruacije i dalje nema. Kod ginekologa sam bila pre 2 meseca, i sve je bilo ok. Da li znate sta moze da bude u pitanju?

    Odgovoreno: 29. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam prvo da uradite test za trudnocu, ako je test negativan proverite hormonski status (fsh, lh, stradiol, progesteron 7, 14, 21 damn ciklusa) i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili dali su vam cisticni jajnici.