Postovani, imala sam pocetkom aprila biohemijsku trudnocu, pa mi je ginekolog dala da pijem diane 35, posle pocekom avgusta po prvi put sam imala menstruaciju samo 3 dana i ondah posle toga sam dobila bakterije (svrab na vagini) , sada u oktobru kasni mi menstruacija i opet mi se pojavljuju bakterije, sumnjam da nije opet biohemijska trudnoca. Inace ne pusim, ne pijem, gojazna sam imam 90kg, radila sam u aprilu papa test i ii je grupa, krvna slika komplet je u redu, radjen ultra zvuk dojki i to je u redu, materica normalna, jajnici takodje. Sve te analize su radjene u periodu od 26. 03. -20. 05. 2013. I pila sam folnu kiselinu nekih tri meseca. Molim vas da me posavetujete o cemu se radi. Citala sam da hoce bakterije da se pojave na pocetku trudnoce pa me zanima kako se to leci. Hvala vam unapred, srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 27. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.