U sredu 23. 10. , , usla sam, , u 9 mesec trudnoce. Problem sa gljivicama muci me sve vise. Koristila sam, spolja kanesten i nistatin mast. Moze te li mi reci da li smem da koristim vaginalete? Trenutno imam kod kuce gino daktanol. Imam 38 god. I prva trudnoca. Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da uzme bris da bi ustanovio koja je vrsta upale u pitanju, u principu mozete da koristite vaginalete.