Postovani, poslednji redovan ciklus sam imala 13. 9. , nakon kasnjenja narednog ciklusa uradila sam test koji je bio pozitivan na trudnocu. 19. 10. Sam pocela oskudno da krvarim da bi se u ponedeljak to pojacalo kao normalan ciklus. Doktor na ultrazvuku nije video nista. 21. 10. Beta hcg je bio 90, 99 a danas 91. 09. Doktor kaze da to nije strasno a mene strah jer imam bolove u predelu levog jajnika. Sta da radim?

    Odgovoreno: 26. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce, a za 7 dana da uradite ekspertski uz pregled.