Dob 51 godina, moja partnerica ima "sumnju" na postojanje hp virusa, njena dob je 48 godina. Kolika je mogućnost i koja prevencija je da se eliminira ovakva dijagnoza, te koje posljedice mogu nastupiti za oboje.

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Savetujem da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginanim brisevima kao i bris na hpv.
      kada vam se ustanovi dijagnoza prelazi se na terapiju koja nije opasna i bez panike.