Posto sam vezbanjem i dijetama samnjila procenat masti u telu na 12% izgubila sam ciklus i godinu dana pijem yasmin tablete i imam redovan ciklus. Zanima me koiki bi procenat masti trebao da bude da bi dobila ciklus prirodnim putem bez tableta? Imam 17 godina. Visoka sam 166 i imam 48 kila.

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da provrite hormonski status (efh, elh, estradiol, progesteron 7, 14 i 21 dan ciklusa) da bi ste dobili pravu hormonsku terapiju.