Posto sam drzanjem dijeta i vezbanjem smanjila procenat masti na 12% i izgubila ciklus, pijem godinu dana yasmin tablete i imama redovan ciklus uz pomoc njih. Zanima me koiko bi procenat masti trebala da imam da bi dobila bez tableta, prirodnim putem?

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da provrite hormonski status (efh, elh, estradiol, progesteron 7, 14 i 21 dan ciklusa) da bi ste dobili pravu hormonsku terapiju.