Postovani, moja baka ima 87 god. I operisala je levu dojku. To je hvala bogu dobro proslo ali je nedavno imala kiretazu materice i posto se i to dobro zavrsilo doktorka joj je rekla pre 10 dana da ima endometrijum sacastog izgleda tacnije pise ovako< dg: hypertrophyo endometrii st: post curetage explorativa st: post masteclomiam aa pa me zanima da li mozete da mi kazete sta je to i da li je opasno? Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.

Komentari na pitanje: #121508

    • Hvala vam doktore mnogo jako je humano ovo sto radite divni se puno pozdrava i podrske<3