Postovani, interesuje me, u slucaju dijagnoze colpitis/cervitis, da li je potrebno lijecenje i partnera, ako se radi o bakterisjkoj infekciji kod zene (odnosi bez zastite, rad na potomstvu: ) ) p. S. Rad na potomstvu je stopiran kad je dijagnostikovan colpitis. . . Propisane mi vaginalete neopenotran forte, 7 dana.

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Cervitis i colpitis znaci upala grlica materice koju treba adekvatno lrciti, inace razlicite su prakse u lecenju te upale, ako partner nema smetnje onda ne treba mu terapija, nije pozelno imati seksualne odnose dok traje terapija.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com