Muz i ja poksavamo vec 3 godine da dobije dete i nikao ne uspeva nam. . Bii smo po lekarima kod mene je ustanovljeno samo da imam cistu na desnom jajniku al da je sa matericom sve uredu, muz je radio spermogram i dobio je rezulatate, da ima vise progresivno sporih spermatozoida nego brzik. Pila sam flornu kiselu i nista nije pomaglo. Sta mozete da nas posavetujete da radimo?

    Odgovoreno: 23. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vasem muzu da se javi urologu i da uradi spermokulturu, sto se vas tice, ciste su posledica hormonskog poremecaja koji treba ispitati (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com