U pitanju je moja cerka. Ima prvi dan jako bolne menstruacije. Uradjen je ultra zvuk ginekoloski preko stomaka i nalaz je da su jajnici policisticni i da je levi primaknut uz matericu. Uradjen je i vaginalni sekret ii je grupa. Papa nikolau test receno je da nesme da se radi dok ne prodje godinu dana od prvog odnosa. Dobila je da pije nocurak gel kapsule od 1000. Zanima me vase misljenje o svemu ovome. Unapred zahvalna majka.

    Odgovoreno: 22. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ne bavim se alternativnom medicinom, policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite njen hormonskog status (prvenstveno progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .