Poštovani dr, molim vas za mišljenje. Kolposkopijom je utvrđeno postojanje sitnih kondiloma. Vaginalni i cervikalni brisevi su uredni, chlamidia, ureaplasma, mycoplasma negativne, papa test ii, sč 2. Suprug nema kondilome. Takodje su svi brisevi uredni. Da li je moguće da usled jakog pada imuniteta nastanu ti kondilomi, pošto su svi nalazi godinama unazad uredni. Unapred hvala, djeni

    Odgovoreno: 22. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Da, moguće da usled jakog pada imuniteta nastanu ti kondilomi, takodje i usled upale.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com