Imala sam odnose sa deckom prvi dan menstruacije. Prosla menstruacija je bila 16. 09. A ovaj mesec sam dobila 19. 10. Menstruacija traje od 5-6 dana. Ne dobijam tacno na 30 dana, uvek kasni 2, 3, 4 dana. Za vreme odnosa decko je svrsio u mene. Da li je moguca trudnoca? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 10. 2013.

Komentari na pitanje: #121423

    • Dr Rami Aburas 22. 10. 2013.

      Ne moze uz pregledom da se utvrdi izgubljena nevinost.

    • Da li je moguće ultra zvukom vidjeti da li je izgubljena nevinost, hitno je unaprijed hvala