Postovani, imam bolove u stomaku koji su srednjeg intenziteta od 25. Septembra, 27. Sam bila na pregledu kod ginekologa i uradjen je ultarzvuk na kom se videlo zadebljanje endometrijuma 10 mm. Poslednju menstruaciju sam imala 13. Septembra. Dr je posumnjao na infekciju mokracne besike pa mi je dao upute da uradim ksl, hemijski pregled urina. . U pregledu urina neadjeno je prisustvo dosta bakterija pa sam dobila i uput za uk. Svi rezulati su normalni. Medjutim, 6. Oktobra krece oskudno kravrenje, koje se postepeno pojacava, i 9. 10. Postaje obilno. Dobila sam kapi metilergometrin da pijem tri puta dnevno po petnaest kapi, i kravrenje je prestalo 17. 10. Medjutim, jutros - 19. 10. Se ponovo javilo. Molim vas za savet, uplasena sam. Hvala.

    Odgovoreno: 20. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam je poslednja menstruacija bila 13. 09. Onda ne treba nista da preduzimate jer to vam je otprilike vreme za menstruacija, uradite test za trudnocu, ako je negativan proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski peregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.