Postovani, imam problem sa vaginalnom infekcijom koja mi se vratila vec drugi put. Radila sam grupu i imala sam bakterije 6. I 3. Grupe. Koristila sam makminor vaginalete koje mi je ginekolog prepisao, nakon terapije sam ponovo radila bris i nalaz je bio u redu. Medjutim meni se svrab i sekret u vrlo malim kolicinama vratio. Koja je vasa preporuka?

    Odgovoreno: 20. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .