Pozdrav, izvinjavam se sto sam dosadan, ali imam jos jedno pitanje. Naime ultrazvucni pregled je uradjen, ovo su podaci sa njega lmp27. 08. 2013. Average us ga 7w1d edd (lmp) 03. 06. 2014. Uradjen je prekljuce 16. Februara. Jel to znaci da je dete zaceto tada, 27. Avgusta ili ne? Izvinjavam se sto sam dosadan, nejasni su mi ti podaci i ne razumem se najbolje u to, a nemam kome da se obradim za pomoc. Hvala jos jednom

    Odgovoreno: 20. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Da po ovom nalazu dete zaceto tada, 27. Avgusta. Proverite kada je bila poslednja menstruacija i ponovite uz pregled za 2 nedelje.