Postovani, pr godine sam imala kiretazu (mised) , i imala urea plazmu>100 000 cfu, a sada je opet imam ali >10 000 cfu i pila eritromicin 2 kutije i nije delovalo pa su mi onda posle ponovljenog brisa dali hemomicin koji nije delovao, sada pijem dovicin. . Sta ako i on ne pomogne, a planiram opet trudnocu. .

    Odgovoreno: 18. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam ne bude delovalo, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima sa antibiogramom, antibiotska terapija mora da bude bar 2 nedelje.