Postovani, zanima me koja je razlika izmedju redovne menstruacije i implantacijskog krvarenja, koliko traje, kog je inteziteta i da li se dosta razlikuje od menstruacije? Hvala!!!

    Odgovoreno: 18. 10. 2013.
    • Poštovana,

      znakovi implantacinog krvarenja se razlikuju od trudnice do trudnice, implantacinog krvarenje se javlja 6-12 dana nakon začeća, obično je vrlo slabo, znatno slabije od normalne menstruacije, boja implantacinog krvarenja može varirati od svetlo crvene do smeđe.