Postovani doktore, imam 27 god. U julu mesecu ove godine radjena je kiretaza, posto se plod nije razvijao tacnije plod uginuo sa 6nedelja, do pobacaja nije doslo verovatno zato sto je materica malo zavaljena. Zanima me da li je potrebno da obavim neke analize pre nego sto ponovo ostanem u drugom stanju. Majka sam decaka od 5 god.

    Odgovoreno: 18. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Desava se, ako su vam je uredna menstruacuje i nemate pojacan sekret onda nema potrebe, u protvnom proverite hormonski status i uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, napravite paozu (da ne bi zatrudneli) od 3 meseca.