Postovani, imam 29 godina i policisticne jajnike i godine odlaska kod raznih ginekologa, uzimanja hormona i slicno. Naime, neke tegobe mi pre dva dana nisu dale mira te sam uradila kucni test za trudnocu uvece u 19 h. Pojavila se jako bleda linija koja mi se nikada nije pre pojavila. Sledec dana sam uradila betu i bila je 74, 6. Pregled i konsultaciju sa lekarom imam za tri dana, interesuje me, da li sve ovo ukazuje na trudnocu? Nakon bete sam ponovila i kucni test ali se nije nista pokazalo. . . Temperatura mi je poslednjih nedelju dana oko 37 a normalna merenjem ujutru u isto vreme oko 36, 3. . Recite mi, koliko je rano za neke prognoze, toliko citam o nekim biohemijskim trudnocama, subklinickim abortusima i pisu kako je to jako cest i normalno a obzirom da vec par godina pratim ciklus, temperaturu, radim testove, nikada nisam imala ovaj rezultat. . Da li je prerano za srecu, sta je vas savet

    Odgovoreno: 18. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Zavisi kada je bila poslednja menstruacija, jer vrednosti beta hcg 74. 6 (miu/l) moze da odgovara 14-15 dana protekle od ovulacije, ponovite test za 10 dana.