Postovani doktore, u dvadesetoj nedelji trudnoce sam. . . I do sada mi je svebilo u najboljem redu. Medjutim na zadnjem pregledu mi je dotorica rekla da mi je skracen grlic. Ovo su rezultati. . Vag. Grlic dug 1, 5 cm, osrednje cvrst, uloziv za vrh kaziprsta, uterus velicinom odgovara amenoreji. Prednjaci glavica bpd 41, 1 (18 3/7) fl 27, 9 (18 ng) duzina grlica 44, 2 mm. Akcija srca i pokreti se registruju. Posteljica po prednjem zidu. Plodove vode u dovoljnoj kolicini. Savet mirovanje i pojasza trudnice. Interesuje me koliko je to strasno. Medjutim imam jos jedno pitanje. Dobila sam da uradim laboratoriju pa me interesuje da li mozete da mi protumacite rezultate i da li su u redu. Vecina stavki odgovara opsegu normala ali ima i par stavki koje mi nisu u redu. Leukociti 16, 15 mcv 95, 8 mpv 6, 86 neuofilni granulociti 10, 80 limfociti 4. 49 unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 17. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, zamolite vasa doktorka da vam napise terapija iz grupe tokolitici. Sto se tice laboratorijesker analize, zamolite vasa doktorka da vam uzme bris iz vagine.