Dobro vece, imam pitanje iz oblasti ginekologije. Naime, nakon odnosa mi se po prvi put pojavio iscedak svetlo braon boje. S obzirom da uskoro treba da dobijem menstruaciju, pomislila sam da je to u pitanju. Medjutim, nakon provere daljeg curenja nije bilo. Imam redovne menstruacije, jednog partnera i do sada nikad ovakav problem. Zanima me da li je to opasno, imam zakazan ginekoloski pregled sledeceg meseca, ne znam da li da ga pomerim ranije ili da ipak sacekam? Da li je to ucestala pojava, koji je uzrok toga i da li zaista imam razloga za brigu? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com