Postovani, pre 36dana sam uradila abortus. . 18 dana sam krvarila, tj izazivano mi je krvarenje, posto se krv zadrzala u materici. Posle mesec dana sam radila uz doktorka je rekal da imam cistu na levom jajniku, i da je materica prazna, ako ne dobijem za mesec dana da se javim. . Jos nisam dobila. . Koliko je strasna, i da li je ovakva situacija? Imala sam zasticen odnos, tako da sigurno nije trudnoca.

    Odgovoreno: 16. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Menstruacija se dobija posle 4-6 nedelje od abortusa, verovatno imate hormonski poremecaj savetujem vam posle menstruacije da proverite hormonski status, je cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da proverite da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com