Dobro veče, već nekoliko dana osećam oštre bolove u predelu jajnika i imam pojačani sekret žute boje. Levi jajnik mi je mikrocističan, i imam upaljenu bartolinijevu žlezdu, koja nekada miruje, a nekad imam bolove i u tom predelu. Moj ginekolog mi je rekao da ne moram da dolazim svaki put kada imam pojačan sekret, već da je dovoljno da koristim vaginalete, ali ono što me brine jeste jačina bola i količina sekreta, jer nikada do sada nisu bili ovakvog inteziteta. Zanima me zbog čega imam te bolove i zbog čega su tako učestali. Taman kad mislim da sam sredila, posle nekog vremena sve se vrati. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 14. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Zamolite vaseg ginekologa da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com