Postovani, muz i ja pokusavamo 3 godina da imamo drugu bebicu. Par dana pred menstruaciju dobila sam smedji iscedak (oskudan) koji traje evo treci dan. Da li je moguce da se radi o implantacijskom krvarenju? Da li za vreme krvarenja ima efekta da se uradi test iz apoteke, jer smo nestrpljivi, a ako ne kad je najbolje da se uradi? P. S. Isli smo kod lekara na pregled sve je uredu, jedino ja imam policisticne jajnike, a muz malo usporene spermatozoide. Imamo sina od 11 godina, sa prvom trudnocom sam isto imala laznu menstruaciju 2 meseca. Pozdrav

    Odgovoreno: 14. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Cim izostane menstruacija mozete da uradite test za trudnocu, inace cisticni jajnici su poledica hormonskog poremecaja, zato vam savetujem da proverite hormonski status, a vas muz da se javi urologa i da uradi spermokultura.