Imam 16 godina i nevina sam još uvijek, međutim godinu dana unazad imam strašno peckanje i svrab na velikim usnama vagine, kao i ljuštenje kože. Redovno se kupam, nekad i par puta dnevno zbog toga. . U snu se nesvjesno češem i kad imam menstruaciju to primjetim zbog krvavih ruku. Nisam išla kod doktora jer me sramota. Zanima me šta to može biti, polna bolest nije jer, kao što sam već navela, nevina sam još. Molim vas da mi pokušate pomoći jer ovo postaje neizdrživo. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 12. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Nemate razlog da vam bude sramota ili neprijatno, savetujem vam da se javite ginekologu da vas pregleda i da vam uzme bris da biste dobili adekvatnu terapiju.