Kolika je mogucnost trudnoce ako smo odnos imali 5. Dan menstruacije, s tim da je doslo do ponovljenog prekinutog snosaja? Kako ispravno postupiti?

    Odgovoreno: 12. 10. 2013.

Komentari na pitanje: #121175

    • Dr Rami Aburas 16. 10. 2013.

      Postovana tanja, proverite hormonski status, verovatno imate hormonski poremecaj

    • Tanja zasto mi ide krv opet kad sam imala na sebe pre nedelju dana?

    • Cao ja sam tanja imam 17 godine zanima me zasto kad se poserem ide mi krv a imala sam na sebe pre nedelju dana