Pokusavam vec odavno da ostanem u drugom stanju. Moj suprug i ja smo zajedno u tome. Uzimala sam klomifen 50mg svaki dan, otprilike dve nedelje. . . A pored toga i folsani inekcije, koje nikako nisam mogla da zapamtim. . Ali pospesuju rast jajnoh celija. Imam problem sa ovulacijom. Posle toga rezultati su se pobosali, i radjena mi je inseminacija, ali nista od trudnoce. Posle mesec dana, redovno sam dobila menstruaciju i nikad mi nije kasnila. Sad mi kasni 5 dana, radila sam test. . I pokazalo je da nisam trudna. Dali postoji mogucnost; da je rana trudnoca, pa test nije mogao da pokaze, ili opet imam hormonski poremecaj. Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan, niste trudni, proverite hormonski status ponovo (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) .