Postovani prosla menstruacijq mi je kasnila 2 dana ustvari dolsa je na 30 dan ciklusa a inace je 28 prva tri dana je bila obilna a ona dva jako slaba mogla sam koristit dnevni ulozak. Medutim i ovaj mjecec mi kasni trebala sam dobit prije dva dana ali nista, grudi su me jako bolile, sad malo manje, stomak me boli kao da cu svakog casa dobi. Nisam u svojoj zemlji tako da nemogu ginekologu, jako sam zabrinuta. Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste imali rizican seksualni odnos uradite test za trudnocu, ako niste, verovatno imate hormonski poremecaj koji treba ispitati.