Imam 30 godina, u braku sam skoro 1 godinu, i jos uvek nisam u drugom stanju. Menstruacije mi nisu uvek uredne, ali uglavnom dobijam svaki mesec. Poslednji put sam dobila 23. 09. 2013. I jos uvek mi traje. Povremeno stane pa krene, i tako vec 3 nedelje. To mi se mozda jedanput dogodili pre par godina. Kada sam posetila ginekologa pre 2 godine, sve je bilo uredu. Da li je to za brigu ili ne? Nemam nikakve bolove. Molim vas da mi u najkracem roku odgovorite. Hvala.

    Odgovoreno: 12. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .