Postovani, pre dvadesetak dana sam imala nezasticen odnos sa deckom, ali nije ejakulirao u meni. Menstruaciju sam dobila na vreme, medjutim, bila je vrlo oskudna i uglavnom tamno braon boje, trajala je 4-5 dana. Imala sam normalne bolove prvog dana. Da li treba da brinem u vezi sa trudnocom? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je test neegativan onda proverite hormonski status i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici.