Zbog iscjedka i svraba i bolova pri odnosu ginekolog mi je prepisao medazol tablete za rodnicu. Medjutim moj partner ima problem sa crvenilom i svrabom na penisu i interesuje e sta bi on trebao da koristi? Medazol tablete? Takodje sam procitala da se od medazola pojacavaju gljivice i kako to da sprijecim? Takodje me interesuje moze li se imati polni odnos u toku lijecenja, sa kondomom?

    Odgovoreno: 10. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, neka se vas partner javi urologu da ga pregleda.