Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 21. 08, i sad kad sam trebala u septembru nisam dobila, pila sam logest tablete, al njih sam prestala da pijem u julu i tad sam imala i zadnji odnos sa deckom. Test je negativan. Jel moguce da zbog pilula jos nisam dobila? Hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan, onda verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju zatim da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .