Postovani. Imam pitanje. Bila sam kod ginekologa u petak 27. I reko mi da samo sto nisam dobila, a ja kod mene jos nema nista. Sta da radim? Hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu ako je negativan onda verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju zatim da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .