Postovanje, danas sam dobila rezultat na kom mi pise- gljivice iz roda candida jesu izolovane u velikom broju, dmp epitalne celije gram + bacili, veliki broj pmn leukocita >20 pcm/vp i jos pise blastospere. Molim vas da mi kazete koliko je to opasno jer sam u 31 nedelji trudnoce. Hvala puno

    Odgovoreno: 08. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, cesto se desa u trudnoci da imate upalu koju treba leciti, zamolite vaseg ginekologa da vam prepise adekvatnu terapiju.