Zdravo, ja i moj suprug dva meseca pokusavamo da napravimo bebu. Imamo redovne odnose, narocito u danima ovulacije. Proslog meseca sam dobila menstruaciju, a sada je zadnja menstruacija bila 13. 9. A test hcg sam radila 7. 10 i bio je negativan. Pre 3 godine sam imala prekid trudnoce i od tada imam redovnu menstruciju. Redovno idem kod ginekologa na pregleda i radila sam briseve a svi rezultati su dobri. Zbog cega ne mogu da ostanem u drugom stanju? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 08. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .