Postovani, posto jos uvrk nisam dobila menstruaciju, danas mi je 47 dan, bila sam i na pregled, 43 dana ciklusa i na uz pregledu se videlo da folikul nije pukao i doveo je do poremecaja, e sada ja sam 38 dana ciklusa bila sa partnerom, iako nisam dobila menstruaciju, i partner nije ejakulirao u mene, ali me strah od presemene tecnosti, nije se puno ni zadrzavao, vec cetiri puta je usao, e sada mene strah posto taj folikul nije pukao da li moze da dovede do trudnoce i da li na ovaj nacin moze docido zaceca? Hvala.

    Odgovoreno: 07. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status, sto se tice vaseg slucaja ako ste imali odnos 38 dan ciklusa, a uz pregled bio 43 dan ciklusa, i utvrdjena da nije pukao folikul, onda nije doslo do trudnoce.