Dobila sam logest zbog ciste na jajniku. . Dobila sam celulit i libido mi je 0. . Htela bih da promenim na jeanine jer nemaju visoku dozu hormona i imaju kozmeticki efekat. . Pitala sam doktorku za savet a ona mi je rekla da napravim pauzu od mesec dana da bih videla da li ce celulit da se resorbuje i libido da se vrati u normalu. . Ne zelim da pravim tu pauzu jer sam se jedva navikla na pilule. . Imala sam krvarenje 20 daana tokom prve kutije. . Volela bih da mi kazete koliko je pametno da predjem na te pilule sa logesta? Nisam ni dobila da radim hormonski status tako da mi je i logest dat napamet: ) hvala unapred na odgovoru. Pozdrav.

    Odgovoreno: 06. 10. 2013.
    • Poštovana,
      U principu sve oralne kontracepcije smanjuju libido kao nezeljni efekat, samo neke manje ili vise, mozete da predjete na neke druge cim dobijate menstruaciju, inace razlicite su prakse u nacinu lecenje cisticnih jajnika.