Postovani, 6. 08. Mi je radjena konizacija laserskim nozem. Sve je proteklo u redu i bez tegoba. Prvu menstruaciju sam imala redovno od 28. 08. Do 3. 09. Ovog meseca jos nisam dobila pa me zanima da li to moze biti posledica operacije? Da li je rano da idem na pregled ako sam u drugom stanju? Zaboravih, vec nedelju dana osecam kao da cu dobiti ali nikako da krene. Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 06. 10. 2013.

Komentari na pitanje: #120981

    • Postovani doktore, bili ste u pravu. Uradila sam test, pozitivan je. Takodje je pregledom utvrdjeno da sam u sestoj nedelji trudnoce. Sledeca kontrola je zakazana tek za sest nedelja pa se pitam da li je to dug period obzirom na skoru konizaciju. Da li su normalni povremeni bolovi i probadanje u stomaku? Kako da se ponasam zbog te skorasnje intervencije? Hvala vam