Postovani, bila sam na uz pregled, posto mi je izostala menstruacija, evo rezultata: uterus avf 4. 6 * 3. 95 * 4. 1cm, levi ovarijum privucen uz uterus 3. 2 i 2. 9m, so 1 fol 21m, desni ovarijum 2. 6 i 2. 1cm, endometrijum zadebljan, trudnoca iskljucena, jel to znaci da je ovulacija izostala i da tek treba da nastupi, posto folikul nije pukao ili jeovulacija bila, pa je taj folikul ostao? Jos uvek nisam dobila danas mi je 46 dan ciklusa. Ako mozete da mi pojasnite oko folikula, veliki pozdrav za vas.

    Odgovoreno: 06. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate cisticne jajnike, koji su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski statrus cim dobijate menstruaciju.