Postovani, da li mozete da mi protumacite uz nalaze: uterus avf 4. 6 * 3. 95 * 4. 1 cm, levi jajnik privucen uzuterus 3. 2 * 2. 9m, so 1 fol 21m, desni jajnik 2. 6 * 2. 1cm, obavezan pregled za nedelju dana. Inace na pregled sam bila zato sto mi kasni menstruacija, zadnju sam dobila 22. 08. , a trudnoca je iskljucena, radila sam dva testa i oba negativna. Molim vas da mi kazete sta znace rezultati,. Pozdrav

    Odgovoreno: 07. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj zbog cega nije pukao folikol, zato vam cistican levi jajnik. , savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21, dan ciklusa) .