Postovani, menstruacija je preskocila ceo mesec, trudnoca iskljucena, dva testa negativna i radjen uz pregled, e sad imala sam odnos sa partnerom 38 dana ciklusa, na taj nacin da partner nije ejakulirao u mene, vec vani, i ulazio je tri cetiri puta, nije vise, inace vise smo imali neku vrstu petinga, po klitorisu, nego sto je bio pravi odnos, samo ne znam od tih par puta kada je ulazio, da li je bilo predsemene tecnosti. E sada na pregledu doktorka je rekla da folikul nije pukao i da je to dovelo do izostanka menstruacije, poremetilo hormone, pa je sada mene strah da li posto sam 38 dana ciklusa na taj nacin bila sa partnerom da li sada moze doci do trudnoce posto folikul nije pukao i posto menstruacija kasni i da li je to glavni folikul za oplodnju? Nadam se da mozete da se snadjete u pitanju i da mi sto pre odgovorite i kazete sta da radim? Pozdrav

    Odgovoreno: 07. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno nije doslo do trudnoce, jer nije vam pukao folikul, rezistentan folikul je posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status.