Postovana molim vas za savjet, pokusat cu bit sto kraća. Dijagnosticiran mi je cin i. + promjene povezane s hpv-om, doktorica me je poslala na kolposkopiju. Ja sam se u meduvremenu prebacila drugom doktoru koji je kolposkopiju ponistio i napravio samo tipizaciju hpv-a (nalaze jos čekam) . Dali da inzistiram i na kolposkopiji ili zaista nije potrebna? E sad prepisao mi je 2 kutije medazola 500mg, 1 kutiju albothyl vagitorija 90mg i lactogyn kapsule i vaginalete. . Kojim redom sta od toga uzimat? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 05. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Cin i je posledica upale grlica materice (cervicitis) , zato je pozeljno da uraditi kolposkopski pregled, inace dobra vam terapija.