Postovani! Koristim kontracepcijske pilule belara vec 8 mjeseci. Prije 16 dana zaboravila sam popiti tabletu, ali sam narednih tjedan dana koristila dodatnu zastitu uz kontracepcije. Menstruacija nije izostala. Znaci 16 dana nakon sto sam zaboravila popiti tabletu, imala sam spolni odnos bez dodatne zastite (samo kontrcepcije) te je moj partner ejakulirao. Zanima me da li postoji sansa za trudnocu? Molim vas za brz odgovor! Hvala puno!

    Odgovoreno: 05. 10. 2013.

Komentari na pitanje: #120944

    • Ali spolni odnos se dogodio 2 dana nakon zavrsetka menstruacije i 16. Dan nakon zaboravljene tablete. Ponavljam poslije sam redovito pila pilule, ali je tijekom tog zadnjeg spolnog odnosa partner ejakulirao. Trebam li se brinuti?